Правила обміну та повернення

  1. Покупець має право протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів з дати отримання замовленого Товару належної якості (не рахуючи дня отримання Товару) обміняти цей товар на інший аналогічний товар у продавця, якщо отриманий товар не задовольнив Покупця за формою, габаритами, фасоном , кольору, розміру або з інших причин, товар не може бути використаний Покупцем за призначенням.
  2. Обмін Товару належної якості проводиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби та ярлики.
  3. Перелік Товарів, які не підлягають обміну та поверненню затверджується Постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 року №172.
  4. Обмін Товару належної якості, а також обмін (заміна) Товару зі суттєвими недоліками здійснюється Продавцем на підставі письмової заяви Покупця направленого разом із Товаром на адресу Продавця.
  5. Вимоги Покупця про обмін Товару належної якості, а також вимоги Покупця про обмін (заміну) Товару зі суттєвими недоліками, за наявності у Продавця Товару, необхідного для здійснення обміну або заміни, підлягають негайному задоволенню Продавцем, але в будь-якому разі не пізніше 14 (чотирнадцяти) робочих днів з моменту отримання від Покупця зазначеної раніше заяви.
  6. Обмін Товару належної якості, а також обмін (заміна) Товару з істотними недоліками здійснюється Продавцем за наявності у Покупця відповідного розрахункового документа встановленої форми (квитанції, товарного або касового чека), що підтверджує продаж Товару Покупцю, з позначкою про дату продажу (дату передачі) товару.
  7. Якщо на момент звернення Покупця до Продавця з вимогою про обмін Товару належної якості на інший аналогічний товар необхідно Покупцю для обміну товару не виявиться у продажу у Продавця, Покупець має право:
  • або обміняти придбаний Товар на будь-який інший товар з числа Товарів, що є у продажу, Продавець з відповідним перерахунком вартості Товару відповідно до чинного законодавства України,
  • або розірвати Договір у порядку, встановленому розділом 9 Публічної оферти,
  • або обміняти отриманий товар на інший аналогічний товар за першого ж його надходження у продаж у Продавця. При цьому Продавець зобов'язується в день надходження такого Товару у продаж повідомити про це Покупця.